Newsletter

Subskrybuj newsletter!

Autorzy

Einstein na wiązce światła

Einstein na wiązce światła

Tytuł: Einstein na wiązce światła
Tekst: Jennifer Berne
Tłumacz: Katarzyna Radziwiłł
Ilustracje: Vladimir Radunsky
Oprawa: twarda                                                                        
Ilość stron: 52
ISBN: 978-83-65650-25-2
Cena: 38
Data premiery: 15.04.19

 
Książka opisująca życie Alberta Einsteina. Chłopca, który nigdy nie przestał zadawać pytań i całe życie zastanawiał się nad tajemnicami wszechświata, rozwiązując je jedna po drugiej. Dla wszystkich ciekawych świata dzieci i dorosłych !

Patroni medialni:

www.qlturka.pl www.stopociech.pl www.cudanakiju.pl www.madreksiazki.org www.juniorowo.pl www.ryms.pl www.uniwersytetdzieci.pl www.czasdzieci.pl www.egaga.pl

Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
48 h
Cena: 38,00 zł
Cena netto: 36,19 zł
szt.

Opis

Tytuł: Einstein na wiązce światła
Tekst: Jennifer Berne
Tłumacz: Katarzyna Radziwiłł
Ilustracje: Vladimir Radunsky
Oprawa: twarda                                                                        
Ilość stron: 52
ISBN: 978-83-65650-25-2
Cena: 38
Data premiery: 15.04.19


Książka opisująca życie Alberta Einsteina. Chłopca, który nigdy nie przestał zadawać pytań i całe życie zastanawiał się nad tajemnicami wszechświata, rozwiązując je jedna po drugiej. Dla wszystkich ciekawych świata dzieci i dorosłych.

Chłopiec jedzie rowerem po zakurzonej drodze. Ale w wyobraźni pędzi z prędkością światła po promieniu słońca.
W tym genialnym umyśle pojawi się jeden z najbardziej rewolucyjnych pomysłów, jakie kiedykolwiek wymyślono. Od chłopca nieskończenie zadziwionego cudem świata, Albert Einstein wyrósł na geniusza, który rzucił głębokie światło na nasze zrozumienie wszechświata.

Jennifer Berne i Vladimir Radunsky zapraszają czytelnika, do podróży z Einsteinem, podróży pełnej ciekawości, śmiechu i nauki, która pokazuje potężny wpływ wyobraźni na życie człowieka.


"Zachwycająca się  ciekawością Einsteina książka zainspiruje małe dzieci do odkrywania fascynujących nauk" Walther Isaacson, autor Einstein: jego życie i wszechświat

"Bogato wyobrażone, pięknie zaprojektowane"

School Library Journal, recenzja

"Naprawdę niesamowite" The Horn Book, recenzja

"Wspaniałe wprowadzenie do biografii człowieka, który nigdy nie przestał pytać" -  Kirkus, recenzja

Jennifer Berne jest wielokrotnie nagradzaną autorką biografii Jacques‘a Cousteau. Po udanej karierze w reklamie, Jennifer zaczęła pisać dla Nick Jr Magazine. Pisze książki na temat, który kocha najbardziej - naszym niesamowitym wszechświecie i ludziach, którzy odkrywają jego sekrety. Mieszka na  pięknym wzgórzu w Columbia Country w stanie Nowy Jork w  zaprojektowanym przez siebie domu.

Vladimir Radunsky opublikował ponad trzydzieści książek dla dzieci. Zostały przetłumaczone na wiele języków, otrzymały wiele nagród i były prezentowane na wystawach we Francji, Rosji, Włoszech, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Vladimir Radunsky jest naturalizowanym obywatelem Stanów Zjednoczonych, podobnie jak Einstein. Dzielił swój czas między Nowy Jork i Rzym.

Patroni medialni:
www.qlturka.pl www.stopociech.pl www.cudanakiju.pl www.madreksiazki.org www.juniorowo.pl www.ryms.pl www.uniwersytetdzieci.pl www.czasdzieci.pl www.egaga.pl

Obrazki z książki

Recenzje: (0)


Sklep jest w trybie podglądu

© 2019 Wydawnictwo Muchomor. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

 

Sklep internetowy Shoper.pl