Newsletter

Subskrybuj newsletter!

Autorzy

My jesteśmy krasnoludki

My jesteśmy krasnoludki

Ilustracje: Agnieszka Żelewska
Format: 15 x 15 cm
Liczba stron: 10
ISBN: 978 83 65650 05 4
Wiek: 0-3
Premiera: 1 marca 2017

Kolejny tom bestselerowej serii dla najmłodszych dzieci . Popularna , tradycyjna piosenka śpiewana najmłodszym z ilustracjami Agnieszki Żelewskiej.

Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
48 h
Cena: 10,00 zł
Cena netto: 9,52 zł
szt.

Opis

Ilustracje: Agnieszka Żelewska
Format: 15 x 15 cm
Liczba stron: 10
ISBN: 978 83 65650 05 4
Wiek: 0-3
Premiera: 1 marca 2017

Kolejny tom bestselerowej serii dla najmłodszych dzieci . Popularna , tradycyjna piosenka śpiewana najmłodszym z ilustracjami Agnieszki Żelewskiej.

O serii w mediach:

Ryms, jesień/zima 2016 "Książka jest całym światem" 
Małgorzata Cackowska, dr nauk humanistycznych, znawczyni książki obrazkowej, promotorka polskiej sztuki projektowania książek dla dzieci wymienia serię Muchomora jako tytuły warte uwagi w kontekście książek dla najmłodszych.
(...) Ewa Skibińska: A jakieś polskie tytuły warte uwagi?
Małgorzata Cackowska: Jest seria Muchomora z tradycyjnymi ludowymi piosenkami - Jadą, jadą, misie, Stary niedźwiedź i jeszcze kilkoma innymi tytułami. (...) 

Blog czytamy razem - www.czytamyrazem.blox.pl
(...) Popularne piosenki, które chyba każdy rodzic śpiewa swoim pociechom przepięknie zilustrowane. Piosenki znane od pokoleń i dlatego tak uniwersalne. Doskonała zabawa z najmłodszymi dziećmi, które dzięki poręcznemu, małemu formatowi poradzą sobie z przekręcaniem kartek. książeczki są sztywne, kartonowe, więc nie ma obaw, że się zniszczą. Więc śpiewajmy, jeśli nie czujemy się na siłach - czytajmy i oglądajmy wspólnie z dziećmi.(...)
http://czytamyrazem.blox.pl/2013/01/MUCHOMOR-Piosenki-dla-dzieci-i-nie-tylko.html

Blog przemcioczyta - www.przemcioczyta.blogspot.com
(...) niepozorne, tekturowe książeczki , prześlicznie zilustrowane przez Agnieszkę Żelewską, zawierają teksty popularnych, wszystkim dobrze znanych piosenek dziecięcych. Mój synek po śpiewającej lekturze tych książeczek, chodzi sobie po domu i śpiewa wesołą piosenkę o misiach, albo tańczy krakowiaka i prosi, żeby mu śpiewać do rytmu :) Takie śpiewanie to świetna zabawa dla całej rodziny, a dzieci w ogóle nie przejmują się tym, że fałszujemy i chcą jeszcze i jeszcze :)  Polecam te książeczki już dla półtorarocznych maluszków.(...)
http://przemcioczyta.blogspot.com/2013/10/jada-jada-misie-krakowiaczek-jeden-z-il.html

 

Obrazki z książki

Recenzje: (0)


Sklep jest w trybie podglądu

© 2015 Wydawnictwo Muchomor. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Wykonanie i optymalizacja: Agencja Interaktywna My Time Is Now

Sklep internetowy Shoper.pl